سلام

احتمالاً دیگر همه متوجه شده اید که خواب نوشت هم اسیر دست فیـــــلـ…ـترینگ شد! در پست قبلی هم گفتم این اتفاقی مهمی نیست چون این روزها دیگر می شود از بقالی سر کوچه تان هم وی چی ان و پراکـــ۳۰ و… تهیه کنید. وقتی فیس بوک چندصدهزار کاربر ایرانی دارد، که هر روز از این سد نه چندان محکم عبور می کنند پس چندصد خواننده ی این وبلاگ هم اگر بخواهند می توانند به مطالبش دسترسی پیدا کنند. اما مشکل آنجاست که آدرس قبلی دات آی آر بود و احتمالاً دیگر اجازه ی تمدیدش را نخواهم داشت.

خلاصه اینها را گفتم که بگویم خواب نوشت از این پس اینجاست:

http://1daydreamer.com/

آدرس سابق فعلاً همچنان برقرار است اما ممنون می شوم اگر از این به بعد همه جا از آدرس جدید استفاده کنید (مخصوصاً عزیزانی که به اینجا لینک داده اند) تا سریع تر به موتورهای جستجوگر معرفی شود.

اگر نگویید این یارو چه آدم پررو و روده درازی‌ست، یک درخواست دیگر هم دارم: از آنجا که آدرس قبلی به زودی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست، لطفاً کسانی که خواب نوشت را از طریق فید در گوگل ریدر یا هر جای دیگر دنبال می کنند برای اینکه چند وقت دیگر دستشان روی سرشان نباشد و کاسه ی چه کنم چه کنم دست نگیرند که وای وبلاگ محبوبمان(!!) چه شد و کجا رفت، خواب نوشت را فقط از طریق این فید دنبال کنید.

http://feeds.feedburner.com/daydreamer7

می توانید بازتاب های این نوشته را از طریق RSS 2.0 دنبال کنید.
شما بفرمایید!