با احتیاط فکر کنید!

خطر ِ برآورده شدنِ آرزوها!

 

* آرزوها فقط تا زمانی که برآورده نشده‌اند جذابیت دارند.

می توانید بازتاب های این نوشته را از طریق RSS 2.0 دنبال کنید.
۳ دیدگاه :)
 • سارا گفت:

  سلام
  اگه اینجا هم مثل بلوگفا شکلک می شد گذاشت من برای این “لیلهالعواقب”کلی خنده میذاشتم!!!:)))))جالب بود.تاحالا اینجوری بهش فکر نکرده بودم.حالا که قرار نیست مثل کارتون های بچه ها هر کسی هر آرزویی داشت برآورده بشه.من کلا به این شب مشکوکم.بیشتر شبیه یه بازی و سرگرمیه.در کل بهش اعتقاد ندارم.چه بسا اگر داشتم تا الان کلی از آرزوهام برآورده شده بود!!!به هر حال به عنوان یه فرصت ویژه که آدما بشینن با خداشون به صورت ویژه حرف های ویژه بزنن،شب هیجان انگیزیه.یه حالت سوری داره به نظرم…
  اما در کل آدم باید مواظب باشه چی از خدا می خواد؟؟خوب ما که عقل کل نیستیم.این لیلهالرغائب یه چیزی از خدا میخوایم سال دیگه همون روز میگیم خدایا نخواستیم!!!

 • رایا گفت:

  اما بنظرم این بستگی به آدما داره!هر آرزویی اگه واقعا قابل احترام باشه همیشه زیباست!حتی اگه برآورده شه!بستگی به این داره که فراموش نکنیم ۱روزی آرزو بوده واسمون!!!

 • م.ک. گفت:

  گفتیا واقعا گفتی….
  به این ترتیب این شب را بدیم به اوناییه که آرزوهاشون ساده تر از اونیه که عواقب داشته باشه. آرزوی نون. آرزوی حداقل درآمد برای زندگی، آرزوی سلامتی.
  برسم به یه موضوع بیربط. داشتم در مورد happiness مطالعه میکردم اخیرا. یه سری مطالعه بود که نشون میداد سلامتی، زیبایی، درآمد (بالاتر از خط فقر) اثرش روی متوسط شادی ناچیزه. چندتا فاکتور بود که اثر داشت. مهمترینش ایمان به خدا بود. فکرش را بکن کسی که در آرزوی نون هست چقدر میتونه با خدا و به امید برآورده شدن ارزوهاش حال کنه و …

 • شما بفرمایید!